Container-Vermietung

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA - pronájem kontejnerů - 2000 KČ/MĚSÍC

Pro více informací klikněte zde.

Proč investovat do kontejnerů, když si je mohu pronajmout?

Společnost WAREX nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem všech typů kontejnerů a modulových sestav nejen v České republice a na Slovensku, ale i v dalších zemích Evropy. 

Všechny kontejnery i kontejnerové sestavy splňují ty nejnáročnější podmínky stavebního trhu a jsou certifikovány podle přísných lokálních norem platných v zemích, kde naše společnost působí.

Potřebujete vytvořit dočasné sociální zázemí, ubytovací kapacitu nebo kanceláře na stavbě?

Warex - Pronájem kontejnerů

Sie müssen die notwendigen Wohncontainer nicht gleich kaufen - mieten Sie sie einfach!

Warex - Pronájem kontejnerů

Komplexní řešení pronájmu obytných kontejnerů

Pronájem obytných kontejnerů je finančně výhodný. Uživatel nemusí investovat do nákupu kontejnerů, investice může raději vložit do své hlavní podnikatelské činnosti. Na kontejnery jsme tady my. Nabízíme Vám rozsáhlou flotilu kontejnerů, které jsou vnitřně uspořádány jako obytné, sanitární i kombinované.

Naše oddělení logistiky zorganizuje vše potřebné, od přepravy kontejnerů, jejich montáž, údržbu včetně oprav a po skončení nájmu demontáž a odvoz zpět do kontejnerového depa.

Můžeme vám pronajmout jednotlivé stavební buňky i postavit dočasnou modulovou stavbu. Nechte to na nás a ušetřený čas i finanční prostředky soustřeďte do vlastní podnikatelské činnosti.

Fotogalerie

Fragen Sie uns

Schnell und unverbindlich!

Interessieren Sie sich für unser Produktionsprogramm, sind sich aber nicht sicher, ob dies für Sie richtig ist? Es gibt nichts Einfacheres, als uns zu kontaktieren. Bei einem unserer erfahrenen Händler finden Sie schnell alles, was Sie brauchen!

die Anfrage