Rental of residential containers

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA - pronájem kontejnerů - 2000 KČ/MĚSÍC

Pro více informací klikněte zde.

Proč investovat do kontejnerů, když si je mohu pronajmout?

Společnost WAREX nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem všech typů kontejnerů a modulových sestav nejen v České republice a na Slovensku, ale i v dalších zemích Evropy. 

Všechny kontejnery i kontejnerové sestavy splňují ty nejnáročnější podmínky stavebního trhu a jsou certifikovány podle přísných lokálních norem platných v zemích, kde naše společnost působí.

Potřebujete vytvořit dočasné sociální zázemí, ubytovací kapacitu nebo kanceláře na stavbě?

Warex - Rental of residential containers

You do not have to buy the necessary residential containers right away – just rent them!

Warex - Pronájem kontejnerů

Komplexní řešení pronájmu obytných kontejnerů

Pronájem obytných kontejnerů je finančně výhodný. Uživatel nemusí investovat do nákupu kontejnerů, investice může raději vložit do své hlavní podnikatelské činnosti. Na kontejnery jsme tady my. Nabízíme Vám rozsáhlou flotilu kontejnerů, které jsou vnitřně uspořádány jako obytné, sanitární i kombinované.

Naše oddělení logistiky zorganizuje vše potřebné, od přepravy kontejnerů, jejich montáž, údržbu včetně oprav a po skončení nájmu demontáž a odvoz zpět do kontejnerového depa.

Můžeme vám pronajmout jednotlivé stavební buňky i postavit dočasnou modulovou stavbu. Nechte to na nás a ušetřený čas i finanční prostředky soustřeďte do vlastní podnikatelské činnosti.

Photogallery

Ask us

Fast and unbound!

Are you interested in our production program, but not sure if this is right for you? There is nothing easier than to contact us. With one of our experienced dealers you will quickly find out everything you need!

Ask