Základní škola

Místo stavby: Česko | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2022

Zrealizovali jsme rozšíření kapacity základní školy v Praze Uhříněvsi. Školu tvoří kombinace 28 modulů o rozměrech 6x3m, 6×2,4m se světlou výškou 3,2m, respektive 3,35m. Interiérovým provedením a vybavením ušitým na míru potřeb investora na ploše 211m2.

Sestava byla navržena a zrealizována v energeticky velmi úsporné třídě. Díky konstrukčně efektivnímu způsobu realizace prostřednictvím předpřipravených modulových konstrukcí s požadovanými tepelně izolačními vlastnostmi pláště budovy a požárně bezpečnostními vlastnostmi záklopů interiérů. Precizní přípravou pro technologie chlazení/vytápění a řízení výměny vzduchu, osazení fasádního opláštění ze Sibiřského modřínu v kombinaci s deskami Alubond.

V objektu se nachází 4 třídy, kabinety a sociální zařízení. Rámy kontejnerů jsou žárově zinkované. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem včetně rekuperace a disponuje systémem měření a regulace, kde každá třída může být ovládána individuálně na základě aktuálního kapacitního vytížení. Takto navržená technologie konstrukce pláště budovy spolu s technologiemi vytápění, chlazení a řízeného větrání s rekuperací ročně představuje desítky tisíc korun úspor na energiích. Realizace včetně spodní stavby s přípojkami a projektovou dokumentací trvala jen 2 měsíce.

Kancelářská budova

Místo stavby: Česko | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2023 Místo stavby: Česko
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2023

Vyrobili jsme a realizovali patrovou kancelářskou sestavu do Německa skládající se z 36 obytných kontejnerů, včetně sociálního zázemí a vnitřního schodiště.

Kancelářské prostory

Místo stavby: Německo | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2023 Místo stavby: Německo
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2023

Realizace patrové, kancelářské budovy sestávající ze 46 obytných modulů na letišti v Německu dle zadání investora.

Obytná sestava s garáží pro vrtulník Robinson

Místo stavby: Česko | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2022 Místo stavby: Česko
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2022

Sestava 4 obytných kontejnerů a 2 skladových kontejnerů jako garáž pro vrtulník, včetně sociálního zázemí. Sestava byla zhotovena dle přesného zadání investora.