Základní škola

Místo stavby: Česko | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2022

Zrealizovali jsme rozšíření kapacity základní školy v Praze Uhříněvsi. Školu tvoří kombinace 28 modulů o rozměrech 6x3m, 6×2,4m se světlou výškou 3,2m, respektive 3,35m. Interiérovým provedením a vybavením ušitým na míru potřeb investora na ploše 211m2.

Sestava byla navržena a zrealizována v energeticky velmi úsporné třídě. Díky konstrukčně efektivnímu způsobu realizace prostřednictvím předpřipravených modulových konstrukcí s požadovanými tepelně izolačními vlastnostmi pláště budovy a požárně bezpečnostními vlastnostmi záklopů interiérů. Precizní přípravou pro technologie chlazení/vytápění a řízení výměny vzduchu, osazení fasádního opláštění ze Sibiřského modřínu v kombinaci s deskami Alubond.

V objektu se nachází 4 třídy, kabinety a sociální zařízení. Rámy kontejnerů jsou žárově zinkované. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem včetně rekuperace a disponuje systémem měření a regulace, kde každá třída může být ovládána individuálně na základě aktuálního kapacitního vytížení. Takto navržená technologie konstrukce pláště budovy spolu s technologiemi vytápění, chlazení a řízeného větrání s rekuperací ročně představuje desítky tisíc korun úspor na energiích. Realizace včetně spodní stavby s přípojkami a projektovou dokumentací trvala jen 2 měsíce.

Prodejna ryb

Místo stavby: česko | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2022 Místo stavby: česko
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2022

Prodejna pro společnost Ocean48, která se zabývá prodejem čerstvých mořských plodů.

Obytná sestava

Místo stavby: Česko | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2022 Místo stavby: Česko
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2022

Realizovali jsme obytnou sestavu TRIO se spádovou střechou včetně sociálního zařízení a minikuchyní pro zaměstnance pracující v zemědělství. V lednu 2023 bude rozšířeno o další TRIO objekt.

Administrativní sestava

Místo stavby: Německo | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2021 Místo stavby: Německo
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2021

Vyrobili jsme a dodali kancelářskou sestavu do Německa. Zpracování obytných modulů bylo provedeno dle přesných instrukcí investora. Jedná se o 4 obytné kontejnery propojené jako open space.