Modulové stavby

Jedná se o rychlou realizaci stavby, která splní všechny nejnáročnější požadavky zákazníka.

Od stavební buňky po obytný komplex

Modulová stavba vzniká využitím jednoho nebo více obytných kontejnerů, které je možné spojovat a vytvářet tak rozmanité stavební celky. Využití prefabrikovaných modulů výrazně zkracuje dobu výstavby a snižuje cenu stavby. Rozsah využití je obrovský, od stavebních buněk, přes zázemí sportoviště, až po kanceláře nebo školky a ubytovny.

Modulové stavby nemají limit ve svém standardu provedení nebo v použití materiálů jak v interiérech, tak na obvodovém plášti. Finální vzhled záleží jen na záměru a přání stavebníka.

Warex - Modulové stavby

Výhody využití modulových staveb:

Prefabrikace

Výroba v továrně s maximálním stupněm dokončenosti a s vyloučením negativních vlivů okolního prostředí – nezávislost na počasí a značná časová úspora, kdy současně probíhá realizace zemních prací a spodní stavby na místě určení a současně se již vyrábí horní stavba v továrním prostředí.

Životní prostředí

Minimalizace dopadů do životního prostředí přímo v místě realizace modulové stavby - u modulových staveb do značné míry prakticky odpadá negativní vliv hluku a prašnosti po dlouhou dobu výstavby, typickou pro stavby realizované klasickou cestou stavební výroby.

Časová úspora

Velká časová úspora vlastní realizace stavby – vzhledem ke značnému stupni dokončení přímo z tovární výroby. Na místě realizace probíhají pouze dokončovací a kompletační práce.

Warex - Modulové stavby

Vyrábíme i stavíme

Společnost WAREX je vedle vlastní výroby obytných, sanitárních a kombinovaných kontejnerů rovněž i významným dodavatelem modulových staveb.

Za dobu své existence realizovala na českém i zahraničních trzích již celou řadu projektů, zejména občanské vybavenosti, sportovních zázemí, kancelářských komplexů a školek.

Modulové stavby jsou dodávány v rozsahu a provedení podle přání zákazníka a samozřejmostí je zajištění souvisejícího servisu. Společnost Warex nabízí kompletní škálu služeb od projektové přípravy, až po předání dokončené stavby, tzv. na klíč. Samozřejmostí je dodržení všech parametrů vyplývajících z požadavků požární ochrany, hygieny a bezpečnosti.


Realizaci modulové stavby se u naší společnosti vždy věnuje zkušený projektový manažer, který zajistí bezproblémovou komunikaci s koncovým zákazníkem a koordinuje profesionální tým projekce, přípravy, výroby a realizace.

Běžnou součástí zákaznického servisu je také:

Projektová dokumentace

v požadovaném stupni – od architektonické studie až po realizační dokumentaci

Inženýrská činnost

vedoucí k zajištění projednání projektové dokumentace a získání příslušných povolení a rozhodnutí

Veškeré související stavební činnosti

veškeré související stavební činnosti, od provedení zemních prací, realizace spodní stavby, venkovních úprav, zpevněných ploch, přípojek IS, oplocení až po ČTÚ a sadové úpravy

Jsme tam, kde nás potřebujete

Jsme nepostradatelnou součástí pro řadu stavebních firem, developerů nebo jiných investorů. Pomáháme na řadě míst, od malých vesnic, po velká města. Potřebují nás lidé, nastane-li špatná životní situace, nebo přírodní katastrofa. Naší jedinečnou vlastností je, že Vám umíme pomoci rychlou a efektivní výstavbou. Na nás se můžete spolehnout!

Poptejte nás

Rychle a nezávazně!

Zajímá vás náš výrobní program? Ozvěte se nám. S jedním z našich zkušených obchodníků rychle zjistíte vše, co potřebujete!

Nezávazně poptat

VYBÍRÁME Z REALIZACÍ

Modulové stavby – Sociální zázemí sportoviště

Místo stavby: Svitavy | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2018 Místo stavby: Svitavy
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2018

V roce 2018 společnost WAREX dokončila další stavbu z obytných modulů - sociální zázemí pro sportoviště. Jedná se o přízemní objekt se studenou střechou a zavěšenou fasádou MPL.

MŠ ANGEL z modulární kontejnerové konstrukce

Místo stavby: Praha | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2017 Místo stavby: Praha
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2017

Ve spolupráci s architektonickou kanceláří PIKAZ s.r.o. realizovala společnost WAREX spol. s r.o. moc hezký projekt Mateřské školy v Praze 4. Těší nás, že se naše stavba stala jednou z přihlášených staveb v soutěži Česká cena za architekturu 2018.

Modulové stavby – Šance Svitavy

Místo stavby: Svitavy | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2018 Místo stavby: Svitavy
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2018

V říjnu 2018 jsme dokončili řádně v termínu a očekávané kvalitě zařízení pro sociálně vyloučené osoby. Modulární sestavu 35ti obytných kontejnerů, která splňuje PENB „C“ jsme realizovali formou generální dodávky.

„Café Park Zahrádky“ Praha Vysočany

Místo stavby: Česko | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2021 Místo stavby: Česko
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2021

Modulová sestava bufetu se zázemím pro personál a sociálním zázemím na zastavěné ploše zhruba 48 m2 umístěná v parku Zahrádky v Lokalitě Vysočany.

Modulové stavby – ZŠ a MŠ Erlangen

Místo stavby: Německo | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2020 Místo stavby: Německo
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2020

Sestava 64 kusů modulů se zastavěnou plochou 576m².