Modulové stavby

Jedná se o rychlou a nenákladnou výstavbu, která skvěle splní svůj účel a v případě potřeby může být také snadno odstraněna.

Od stavební buňky po obytný komplex

Modulová stavba vzniká využitím jednoho nebo více obytných kontejnerů, které je možné spojovat a vytvářet tak rozmanité stavební celky. Využití prefabrikovaných modulů výrazně zkracuje dobu výstavby a snižuje cenu stavby. Rozsah využití je obrovský, od stavebních buněk přes zázemí sportoviště až po kanceláře nebo třeba i školku. 

Modulové stavby nemají limit ve svém standardu provedení a použití libovolných materiálů jak v interiérech, tak na obvodovém plášti. Finální vzhled záleží jen na záměru a možnostech stavebníka. Směle pak můžeme mluvit přímo o modulových domech.

Warex - Modulové stavby

Výhody využití modulových staveb:

Prefabrikace

Výroba v továrně s maximálním stupněm dokončenosti a s vyloučením negativních vlivů okolního prostředí – nezávislost na počasí a značná časová úspora, kdy současně probíhá realizace zemních prací a spodní stavby na místě určení a současně se již vyrábí horní stavba v továrním prostředí.

Životní prostředí

Minimalizace dopadů do životního prostředí přímo v místě realizace modulové stavby - u modulových staveb do značné míry prakticky odpadá negativní vliv hluku a prašnosti po dlouhou dobu výstavby, typickou pro stavby realizované klasickou cestou stavební výroby.

Časová úspora

Velká časová úspora vlastní realizace stavby – vzhledem ke značnému stupni dokončení přímo z tovární výroby na místě realizace probíhají pouze dokončovací a kompletační práce.

Warex - Modulové stavby

Vyrábíme i stavíme

Společnost WAREX je vedle vlastní výroby obytných, sanitárních a kombinovaných kontejnerů rovněž i významným dodavatelem modulových staveb. 

Za dobu své existence realizovala na českém i zahraničních trzích již celou řadu projektů, zejména občanské vybavenosti, sportovních zázemí a kancelářských komplexů.

Modulové stavby jsou dodávány v rozsahu a provedení podle přání zákazníka a samozřejmostí je zajištění souvisejícího servisu. Společnost Warex nabízí kompletní škálu služeb od vytipování vhodné lokace až po předání zcela dokončené stavby, tzv. na klíč. Samozřejmostí je dodržení všech parametrů vyplývajících z požadavků požární ochrany, hygieny a bezpečnosti.


Realizaci modulové stavby se u naší společnosti vždy věnuje zkušený projektový manažer, který zajistí bezproblémovou komunikaci s koncovým zákazníkem a koordinuje profesionální tým projekce, přípravy, výroby a realizace.

Běžnou součástí zákaznického servisu je také:

Projektová dokumentace

v požadovaném stupni – od architektonické studie až po realizační dokumentaci

Inženýrská činnost

vedoucí k zajištění projednání projektové dokumentace a získání příslušných povolení a rozhodnutí

Veškeré související stavební činnosti

od provedení zemních prací, realizace spodní stavby, venkovních úprav, zpevněných ploch, přípojek IS, oplocení až po ČTÚ a sadové úpravy

Jsme tam, kde nás potřebujete

Jsme nepostradatelnou součástí pro řadu stavebních firem, developerů nebo jiných investorů. Pomáháme na řadě míst, od malých vesnic, po velká města. Potřebují nás lidé, nastane-li špatná životní situace, nebo přírodní katastrofa. Naší jedinečnou vlastností totiž je, že se umíme opravdu rychle dostat z místa na místo. A tam pak pomáháme.

Poptejte nás

Rychle a nezávazně!

Zajímá vás náš výrobní program, ale nejste se si jisti, jestli jestli je to pro vás vhodné? Není nic jednodužšího , než se nám ozvat. S jedním z našich zkušených obchodníků rychle zjistíte vše, co potřebujete!

Nezávazně poptat

VYBÍRÁME Z REALIZACÍ

Modulové stavby – Sociální zázemí sportoviště

Místo stavby: Svitavy | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2018 Místo stavby: Svitavy
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2018

V roce 2018 společnost WAREX dokončila další stavbu z obytných modulů - sociální zázemí pro sportoviště. Jedná se o přízemní objekt se studenou střechou a zavěšenou fasádou MPL.

MŠ Angel z modulární kontejnerové konstrukce

Místo stavby: Praha | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2017 Místo stavby: Praha
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2017

Ve spolupráci s architektonickou kanceláří PIKAZ s.r.o. realizovala společnost WAREX spol. s r.o. moc hezký projekt Mateřské školy v Praze 4. Těší nás, že se naše stavba stala jednou z přihlášených staveb v soutěži Česká cena za architekturu 2018.

Modulové stavby – Šance Svitavy

Místo stavby: Svitavy | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2018 Místo stavby: Svitavy
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2018

Říjnu 2018 jsme dokončili řádně v termínu a očekávané kvalitě zařízení pro sociálně vyloučené osoby. Modulární sestavu 35ti obytných kontejnerů, která splňuje PENB „C“ jsme realizovali formou generální dodávky.