Ubytovny

Ekonomicky výhodná

Ač se jedná o ekonomicky podmíněná řešení, jsou dnešní realizace modulových ubytoven ve všech ohledech důstojnou formou přechodného ubytování. Námi realizované ubytovny splňují i překračují standardy v oblastech hygieny, tepelného komfortu i požárního zabezpečení.

Možnosti úprav

V případě, že je výroba či stavba ukončena, nabízí se dvě základní možnosti, jak s ubytovnou naložit. První z nich je likvidace ubytovny, což je v případě modulové stavby výrazně snazší, než u stavby zděné. Druhou možností je revitalizace ubytovny a její další komerční využití. Vítanými možnostmi jsou zde úprava vnějšího vzhledu, možnosti změn vnitřního uspořádání, zmenšení i rozšíření stávající modulové stavby.

Proč vybrat modulovou stavbu od firmy WAREX?

Délky až 10 metrů, šíře až 3,5 metru a výška až 3,5 metru

Na přání je možno realizovat požární odolnost objektu a jiná technická nadstandartní řešení.

Variabilita, individuální řešení, prozákaznický servis

Poptejte nás

Rychle a nezávazně!

Zajímá vás náš výrobní program? Ozvěte se nám. S jedním z našich zkušených obchodníků rychle zjistíte vše, co potřebujete!

Nezávazně poptat

Vybíráme z realizací

Ubytovna

Místo stavby: Německo | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2022 Místo stavby: Německo
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2022

Realizovali jsme patrovou ubytovnu v Německu sestávající z 52 obytných modulů včetně sociálního zázemí a schodiště. Sestava byla zhotovena dle zadání investora.

Přístavba noclehárny pro řidiče

Místo stavby: Česko | Typ: | Rok: 2021 Místo stavby: Česko
Typ:
Rok: 2021

e 6 ti kontejnerů včetně jednoramenného, vřetenovitého schodiště a jejich vzájemného propojení. Exaktní, atypické rozměrové dimenze rámů k usazení a propojení na půdorys stávající sestavy kontejnerů.

Hotelové pokoje – Zulpich

Místo stavby: Německo | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2020 Místo stavby: Německo
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2020

Hotelové pokoje s komfortním a nápaditým, minimalistickým, interiérovým designem. Stavba usazená v přírodním prostředí Zulpichu.

Modulové stavby – Šance Svitavy

Místo stavby: Svitavy | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2018 Místo stavby: Svitavy
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2018

V říjnu 2018 jsme dokončili řádně v termínu a očekávané kvalitě zařízení pro sociálně vyloučené osoby. Modulární sestavu 35ti obytných kontejnerů, která splňuje PENB „C“ jsme realizovali formou generální dodávky.

Ubytovna – sportovní zázemí HC SLAVIA PRAHA

Místo stavby: Česko | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2006 Místo stavby: Česko
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2006

Patrová sestava 12 modulů – ubytovna s vybudovaným sociálním zařízením, zastřešené venkovní schodiště, kontaktní fasáda.