Ubytovny

Ekonomicky efektivní modulová stavba ubytovny

V případě ubytovny se jedná o ekonomickou variantu modulové stavby. Ubytovna není hotel a základní požadavky na cenu a rychlost výstavby jsou zde samozřejmé. Ubytovny vznikají často v reakci na spuštění výroby nebo rozsáhlé výstavby a z toho plynoucí potřeby ubytování dělníků a dalších pracovníků.

Warex - Modulové stavby

Ekonomicky výhodná

Ač se jedná o ekonomicky podmíněná řešení, jsou dnešní realizace modulových ubytoven ve všech ohledech důstojnou formou přechodného ubytování. Námi realizované ubytovny splňují i překračují standardy v oblastech hygieny, tepelného komfortu i požárního zabezpečení.

Možnosti úprav

V případě, že je výroba či stavba ukončena, nabízí se dvě základní možnosti, jak s ubytovnou naložit. První z nich je likvidace ubytovny, což je v případě modulové stavby výrazně snazší, než u stavby zděné. Druhou možností je revitalizace ubytovny a její další komerční využití. Vítanými možnostmi jsou zde úprava vnějšího vzhledu, možnosti změn vnitřního uspořádání, zmenšení i rozšíření stávající modulové stavby.

Warex - Modulové stavby

Realizace ubytovny formou modulového domu

Realizace ubytovny formou modulového domu je dnes zcela běžná věc. Tímto způsobem je možné postavit ubytovací zařízení různé úrovně a standardu, zcela podle účelu a potřeb zadavatele. Zohlednit lze i klimatické podmínky místa nebo požadavky na vzhled budovy podle jejího umístění ve městě.

Proč vybrat modulovou stavbu od firmy WAREX?

Délky až 10 metrů, šíře až 3,5 metru a výška až 3,5 metru

Na přání je možno realizovat požární odolnost objektu a jiná technická nadstandartní řešení.

Variabilita, individuální řešení, prozákaznický servis

Poptejte nás

Rychle a nezávazně!

Zajímá vás náš výrobní program? Ozvěte se nám. S jedním z našich zkušených obchodníků rychle zjistíte vše, co potřebujete!

Nezávazně poptat

Vybíráme z realizací

Modulové stavby – Šance Svitavy

Místo stavby: Svitavy | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2018 Místo stavby: Svitavy
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2018

V říjnu 2018 jsme dokončili řádně v termínu a očekávané kvalitě zařízení pro sociálně vyloučené osoby. Modulární sestavu 35ti obytných kontejnerů, která splňuje PENB „C“ jsme realizovali formou generální dodávky.