Kancelářské budovy

Realizace a forma kancelářských budov

Kancelářská budova je spolu s ubytovnou nejčastější formou realizace modulového domu. Jedna jasně daná funkce stavby, jednoduché sociální zázemí, efektivita a ekonomičnost výstavby, to jsou pro modulární výstavbu snadno splnitelné podmínky.

Warex - Modulové stavby

Dočasné stavby

Podle zadání je tak možné vytvořit stavbu dočasnou, kde je jasný důraz na ekonomickou stránku. Ale také stavbu trvalého charakteru, která realizuje jasný architektonický záměr a nikdo by jí nehádal modulový původ.

Větší kancelář

Nutno ještě zmínit, že ani realizace větší zasedací místnosti, či open space není problém, vzniká propojením více jednotlivých obytných modulů.
Modulovou výstavbou tak lze vytvořit naprosto plnohodnotnou kancelářskou budovu, která splňuje všechny požadavky na moderní, přívětivé a funkční pracovní prostředí. Limitující je zde pouze zadání objednatele.

Warex - Modulové stavby

Administrativní zázemí

Ještě mnohem častěji se setkáváme s potřebou administrativního zázemí malého provozu (dílna, autoservis, lakovna a podobně). Zde se jedná často pouze o jednu nebo dvě kanceláře, případně doplněné o šatnu a sociální zázemí. Jak jsou tyto provozy variabilní a pružně reagující na poptávku na trhu, tak musí být variabilní i jejich zázemí s možností zvětšení, přesunu na jiné místo i případné snadné likvidace. Zajímavou realizací je i administrativní zázemí logistiky uvnitř výrobní haly.

Proč vybrat modulovou stavbu od firmy WAREX?

Délky až 10 metrů, šíře až 3,5 metru a výška až 3,5 metru

Na přání je možno realizovat požární odolnost objektu a jiná technická nadstandartní řešení.

Variabilita, individuální řešení, prozákaznický servis

Poptejte nás

Rychle a nezávazně!

Zajímá vás náš výrobní program? Ozvěte se nám. S jedním z našich zkušených obchodníků rychle zjistíte vše, co potřebujete!

Nezávazně poptat

Kancelářská sestava – Německo

Místo stavby: Německo | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2020 Místo stavby: Německo
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2020

Zahájili jsme montáž kancelářské sestavy, která je řešená 6 kusy modulů s půdorysným řešením modulů v rozměrech 10x3m a 6x3m.