Sanitární kontejnery

Sanitární kontejner jako nezbytná součást každého zázemí

Součástí de facto každého zázemí postaveného z obytných buněk je sociální zařízení. Toto sociální zázemí je nejsnáze řešeno tzv. sanitárními kontejnery. Jedná se o obytné moduly s hygienickou funkcí, které je možno objednat s ohledem na množství osob, které je budou používat. Úroveň a kvalita vybavení i interiérového řešení se může lišit podle místa uplatnění sanitárního kontejneru.

Warex - Modulové stavby

Uspořádání sanitárního kontejneru

Pro zjednodušení a zrychlení jsme vyvinuli sanitární moduly s různými typy uspořádání. Vycházíme tak vstříc požadavkům na množství osob, které budou hygienické zázemí používat, rozložení mezi muže a ženy i převládající účel využití. Sanitární kontejner může reprezentovat celou koupelnu s toaletou, nebo se může jednat pouze o umývárnu, nebo pouze toalety.

Typizovaná řešení

Typizovaná řešení zahrnují varianty sprchový kontejner, wc muži a wc ženy, kontejner s wc a sprchami, kancelář s wc i dvojici kontejnerů, z nichž jeden tvoří zázemí s wc a kuchyňkou, variantně i se sprchou. Všechny naše sanitární kontejnery ve všech variantách splňují příslušné hygienické normy.

Warex - Modulové stavby

Využití sanitárních kontejnerů

Sanitární kontejnery vedle nejčastějšího využití na stavbách naleznou uplatnění i na sportovištích, koupalištích, v kempech, na parkovištích a při větších kulturních akcích. Nejčastější a doporučené vybavení sanitárních kontejnerů vychází z dlouhodobé zkušenosti a nabízíme jej s ohledem na potřebu dlouhé trvanlivosti a funkčnosti. Sanitární kontejner může být vybaven i ve variantě pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Proč vybrat sanitární kontejner od firmy Warex?

Délky až 10 metrů, šíře až 3,5 metru a výška až 3,5 metru

Na přání je možno realizovat požární odolnost objektu a jiná technická nadstandartní řešení.

Variabilita, individuální řešení, prozákaznický servis

Poptejte nás

Rychle a nezávazně!

Zajímá vás náš výrobní program? Ozvěte se nám. S jedním z našich zkušených obchodníků rychle zjistíte vše, co potřebujete!

Nezávazně poptat

Vybíráme z realizací

Sanitární zázemí pro Maximilianpark

Místo stavby: Německo | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2019 Místo stavby: Německo
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2019

Sanitární kontejner včetně bezbariérové toalety a sprchy a technická místnost s výlevkou. Studená střecha s přesahem jako „přístřešek“, přebalovací pulty. Pánské, dámské a bezbariérové toalety.

Zázemí pro letní tábor

Místo stavby: Česko | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2018 Místo stavby: Česko
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2018

Zázemí pro letní tábor sestávající z jednoho obytného kontejneru a dvou sanitárních kontejnerů, včetně mini kuchyně.

Modulové stavby – Sociální zázemí sportoviště

Místo stavby: Svitavy | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2018 Místo stavby: Svitavy
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2018

V roce 2018 společnost WAREX dokončila další stavbu z obytných modulů - sociální zázemí pro sportoviště. Jedná se o přízemní objekt se studenou střechou a zavěšenou fasádou MPL.