Sportovní zázemí

Sportoviště a modulová výstavba

Pro sportoviště, respektive jejich zázemí je modulová výstavba obzvláště vhodná. Prosazuje se zde zejména finanční výhodnost, a dále také snadná možnost rozšiřování stavby v případě potřeby. Mnohdy sportoviště vzniká postupně, začíná se šatnami a sociálním zázemím, po čase následuje posilovna a sklad vybavení, kancelář klubu, restaurace, sauna, atd.

Warex - Modulové stavby

Nejtypičtější realizace

Nejtypičtějšími realizacemi jsou zázemí fotbalového hřiště, atletického stadionu, či areálu tenisových kurtů. Příklady využití modulových staveb však najdeme de facto v každém sportovním odvětví.

Sociální zázemí

Jako sportoviště svého druhu můžeme chápat i dětské hřiště. Zde se stále častěji objevují realizace modulových staveb pro sociální zázemí hřiště a leckdy i kavárna, která musí splňovat nároky moderního, funkčního a příjemného místa pro setkávání.

Warex - Modulové stavby

Zázemí klubu i součást dětského hřiště

U zázemí sportovišť se setkáváme jak s jednoduchými realizacemi šaten a sociálního zázemí hřiště, tak s rozsáhlými klubovými realizacemi. Komplexní klubové zázemí zahrnuje také tréninkové sály a posilovnu pro zimní přípravu, regenerační a wellness část, jakož i kanceláře a reprezentační prostory klubu.
Součástí zázemí sportoviště nezřídka bývá také kiosek, kavárna, případně i restaurace. V některých případech může být součástí klubového areálu také ubytovací zařízení, které se využívá při turnajích a soutěžích nebo prostě jako další komerční aktivita klubu.

Proč vybrat modulovou stavbu od firmy WAREX?

Délky až 10 metrů, šíře až 3,5 metru a výška až 3,5 metru

Na přání je možno realizovat požární odolnost objektu a jiná technická nadstandartní řešení.

Variabilita, individuální řešení, prozákaznický servis

Poptejte nás

Rychle a nezávazně!

Zajímá vás náš výrobní program? Ozvěte se nám. S jedním z našich zkušených obchodníků rychle zjistíte vše, co potřebujete!

Nezávazně poptat

Vybíráme z realizací

Modulové stavby – Sociální zázemí sportoviště

Místo stavby: Svitavy | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2018 Místo stavby: Svitavy
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2018

V roce 2018 společnost WAREX dokončila další stavbu z obytných modulů - sociální zázemí pro sportoviště. Jedná se o přízemní objekt se studenou střechou a zavěšenou fasádou MPL.

Sportovní zázemí FK DUKLA

Místo stavby: Česko | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2018 Místo stavby: Česko
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2018

Realizovali jsme patrovou sestavu z obytných modulů včetně venkovního schodiště a terasy. Jedná se o sportovní zázemí se šatnami, toaletami a sprchami.

Ubytovna – sportovní zázemí HC SLAVIA PRAHA

Místo stavby: Česko | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2006 Místo stavby: Česko
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2006

Patrová sestava 12 modulů na ploše 21 m2 – ubytovna s vybudovaným sociálním zařízením, zastřešené venkovní schodiště, kontaktní fasáda.