Skladové kontejnery

Konstrukce skladového kontejneru

Skladový kontejner je vlastně mobilní skladový prostor. Když potřebujete něco uskladnit dnes tady a zítra zase jinde, jednoduše svůj sklad naložíte a převezete jinam. Rám skladového kontejneru je svařen z vysokopevnostní oceli, podlahu tvoří rám z ocelových profilů pokrytý rýhovaným plechem, nebo překližkou, stěny jsou z profilovaného plechu, střecha je tvořena rámem z ocelových profilů a je kryta plechem.

Warex - skladový modul

Standard

Standardně má skladový kontejner dvoukřídlá vrata umístěná v čele. Na přání je možné umístit i jednokřídlé vstupní dveře, případně i okno z boku kontejneru, jakož i větrací mřížku, elektroinstalaci uvnitř kontejneru a další možné vybavení na přání.

Rozměry

Skladové kontejnery vyrábíme v mnoha rozměrech, délka kontejneru se většinou pohybuje v rozmezí 2 - 6 metrů, ale umíme vyrobit i jiné rozměry, přesně podle požadavků zákazníka.

Warex - skladový kontejner

Možnosti skladových kontejnerů

Možností jsou také skladové kontejnery s bezpečnostní záchytnou vanou. Tento typ kontejnerů slouží ke skladování ekologicky škodlivých látek, či zařízení, ze kterých by mohla uniknout tekutina kontaminující půdu pod kontejnerem.

Pro manipulaci vysokozdvižným vozíkem slouží kapsy z ocelových profilů ve spodní části kontejnerového rámu. Pro manipulaci jeřábem je kontejner vybaven jeřábovými oky umístěnými v nosném rámu.

Proč vybrat skladový kontejner od firmy Warex?

Délky až 10 metrů, šíře až 3,5 metru a výška až 3,5 metru

Na přání je možno realizovat požární odolnost objektu a jiná technická nadstandartní řešení.

Variabilita, individuální řešení, prozákaznický servis

Poptejte nás

Rychle a nezávazně!

Zajímá vás náš výrobní program? Ozvěte se nám. S jedním z našich zkušených obchodníků rychle zjistíte vše, co potřebujete!

Nezávazně poptat