Technologické kontejnery

Výhody řešení technologického kontejneru

Technologické kontejnery jsou buňky sloužící k provozování, či uskladnění technologických zařízení různých druhů. Základem je skladovací kontejner, který je individuálně vyroben podle specifikace zadavatele. Technologický kontejner má rozměry podle svého účelu použití a dále může být upraven např. odizolováním nebo akustickou, či tepelnou izolací. Specificky bývají řešeny také požadavky na nosnost kontejneru podle potřeb provozované technologie.

Warex - technologický modul

Uplatnění

Technologický kontejner se uplatní v případě potřeby snadného, ale specifického řešení, jak uskladnit a provozovat danou technologii. Další možností využití je, když se předpokládá, že technologie bude v budoucnu přemístěna. Výhodou je zde rychlé uvedení zařízení do provozu, též díky zjednodušenému stavebnímu řízení.

Příklady využití technologických kontejnerů

rozvodná skříň, trafostanice, nebo elektroměrová stanice proudový generátor záložní zdroj telekomunikační kontejner kontejner pro měření a regulaci, monitorovací stanice kompresorová stanice chladicí kontejner čistírna vody zabezpečovací zařízení průmyslová zkušebna technologické kontejnery pro fotovoltaické a větrné elektrárny

Warex - technologický modul

Výroba technologického kontejneru

Výroba technologických kontejnerů probíhá výhradně na zakázku podle zadání a výkresu zadavatele. Na návrhu kontejneru se případně můžeme podílet, nebo jej dle vašich požadavků kompletně navrhneme. Vnitřní vybavení, jakožto i vnější řešení a vzhled plně závisí na specifikovaném zadání a zamýšleném způsobu používání. Příslušnou technologii je možné do kontejneru namontovat přímo u dodavatele technologie a následně hotový kontejner snadno přemístit na místo určení.

Proč vybrat technologický kontejner od firmy Warex?

Délky až 10 metrů, šíře až 3,5 metru a výška až 3,5 metru

Požární odolnost + technicky nadstandardní řešení už v základní verzi

Variabilita, individuální řešení, prozákaznický servis

Poptejte nás

Rychle a nezávazně!

Zajímá vás náš výrobní program, ale nejste se si jisti, jestli jestli je to pro vás vhodné? Není nic jednodužšího , než se nám ozvat. S jedním z našich zkušených obchodníků rychle zjistíte vše, co potřebujete!

Nezávazně poptat