Technologické kontejnery

Výhody řešení technologického kontejneru

Technologické kontejnery jsou buňky sloužící k provozování, či uskladnění technologických zařízení různých druhů. Základem je skladovací kontejner, který je individuálně vyroben podle specifikace zadavatele. Technologický kontejner má rozměry podle svého účelu použití a dále může být upraven např. odizolováním nebo akustickou, či tepelnou izolací. Specificky bývají řešeny také požadavky na nosnost kontejneru podle potřeb provozované technologie.

Warex - technologický modul

Uplatnění

Technologický kontejner se uplatní v případě potřeby snadného, ale specifického řešení, jak uskladnit a provozovat danou technologii. Další možností využití je, když se předpokládá, že technologie bude v budoucnu přemístěna. Výhodou je zde rychlé uvedení zařízení do provozu, též díky zjednodušenému stavebnímu řízení.

Příklady využití technologických kontejnerů

Nejčastějšími příklady technologických kontejnerů jsou: rozvodná skříň, trafostanice, nebo elektroměrová stanice, proudový generátor, záložní zdroj, telekomunikační kontejner, kontejner pro měření a regulaci, monitorovací stanice, kompresorová stanice, chladicí kontejner, čistírna vody, zabezpečovací zařízení, průmyslová zkušebna, technologické kontejnery pro fotovoltaické a větrné elektrárny

Warex - technologický modul

Výroba technologického kontejneru

Výroba technologických kontejnerů probíhá výhradně na zakázku podle zadání a výkresu zadavatele. Na návrhu kontejneru se případně můžeme podílet, nebo jej dle vašich požadavků kompletně navrhneme. Vnitřní vybavení, jakožto i vnější řešení a vzhled plně závisí na specifikovaném zadání a zamýšleném způsobu používání. Příslušnou technologii je možné do kontejneru namontovat přímo u dodavatele technologie a následně hotový kontejner snadno přemístit na místo určení.

Proč vybrat technologický kontejner od firmy Warex?

Délky až 10 metrů, šíře až 3,5 metru a výška až 3,5 metru

Na přání je možno realizovat požární odolnost objektu a jiná technická nadstandartní řešení.

Variabilita, individuální řešení, prozákaznický servis

Poptejte nás

Rychle a nezávazně!

Zajímá vás náš výrobní program? Ozvěte se nám. S jedním z našich zkušených obchodníků rychle zjistíte vše, co potřebujete!

Nezávazně poptat