Kontejnerové domy

Kontejnerový dům pro bydlení a rekreaci

Kontejnerový dům je především jiným výrazem pro modulární výstavbu. V posledních letech se toto slovní spojení stalo velice populární jako označení nízkonákladové výstavby malých domů a zejména víkendových domů v přírodě. Jedná se tedy především o označení pro soukromé stavby určené k bydlení a rekreaci, ač trochu paradoxně ve svém názvu vyjadřuje své technické řešení. Jinak pro kontejnerový dům platí totéž, co pro modulový dům, jak ohledně technického řešení, tak vzhledově.

Setkat se můžeme s realizacemi, kterým bychom modulové geny rozhodně nehádali. Ale také s obytnými buňkami na víkend v přírodě, kde je technické řešení zřejmé, ale které svým opláštěním svůj kontejnerový původ zdatně maskují.

Warex - Modulové stavby
Warex - Modulové stavby

Příklady typických použití kontejnerových domů

Obecně kontejnerové domy ve světě získávají stále větší popularitu, zejména proto, že nabízí moderní a stylové bydlení a díky nižším nákladům na výstavbu umožňují dosáhnout na vlastní dům většímu množství lidí. K popularizaci tohoto řešení velkou měrou přispívají mladí architekti, kteří zaměřují svoji pozornost často tímto směrem a vytváří mnohdy naprosto neotřelá a trendy řešení. Nezanedbatelná je zde i výhoda dalšího možného rozšiřování domu podle měnících se potřeb rodiny.

Proč vybrat kontejnerovou stavbu od firmy WAREX?

Délky až 10 metrů, šíře až 3,5 metru a výška až 3,5 metru

Na přání je možno realizovat požární odolnost objektu a jiná technická nadstandartní řešení.

Variabilita, individuální řešení, prozákaznický servis

Poptejte nás

Rychle a nezávazně!

Zajímá vás náš výrobní program? Ozvěte se nám. S jedním z našich zkušených obchodníků rychle zjistíte vše, co potřebujete!

Nezávazně poptat

Vybíráme z realizací

Modulové stavby – Sociální bydlení

Místo stavby: Jeseník CZ | Typ: MODULOVÉ STAVBY | Rok: 2019 Místo stavby: Jeseník CZ
Typ: MODULOVÉ STAVBY
Rok: 2019

Sociální bydlení určené do Švédska. Modulová stavba ze dvou modulárních kontejnerů.