Vzorové školy a školky

Základní škola Uhříněves Praha 22:

Rozšíření kapacity základní školy v Praze 22 Uhříněvsi realizováno v dvoupodlažním provedení z 28 obytných modulů na užitkové ploše 211 m2.. Sestava je navržena a zhotovena v energeticky velmi úsporné třídě. V objektu se nachází 4 učebny, kabinety a sociální zařízení. Fasádní opláštění je provedeno ze Sibiřského modřínu v kombinaci s deskami Alubond.

Technické informace naleznete zde.

Mateřská školka Holasice:

Mateřská škola o kapacitě 25 dětí, 13dílná modulová sestava na 188 m2 užitkové plochy. Objekt je rozdělen na zázemí pro personál, výdej stravy, hygienické zázemí, skladové prostory a denní prostor pro děti.

Technické informace naleznete zde,

Mateřská školka Angel Praha 12:

Patrová stavba na zastavěné ploše 290 m2 mateřské školky je funkčně rozdělena na dvě herny. Součástí každé herny je vstupní předsíň pro přezouvání, šatna dětí, hygienické zázemí pro děti a pro vychovatelky, výdej jídla, sklad lůžek a lůžkovin, sklad hraček a tělocvičných potřeb. V přízemí je situována jedna herna se zázemím. Dále společné zázemí vychovatelek a kancelář vedení. Samostatný vstup má gastronomický provoz s přípravnou jídla a zázemí kuchyňského personálu. Na východní průčelí navazuje venkovní terasa se vstupem do zahrady, částečně krytá pergolou. Z terasy je přístupný zahradní sklad a venkovní wc.

Technické informace naleznete zde,

Poptejte nás

Rychle a nezávazně!

Zajímá vás náš výrobní program? Ozvěte se nám. S jedním z našich zkušených obchodníků rychle zjistíte vše, co potřebujete!

Nezávazně poptat