Nová výměnná nástavba

14. 01. 2021 | NOVINKY ZE ZÁKULISÍ

Z důvodu neustále se zvyšující poptávky vyvíjí společnost WAREX spol. s r.o. novou výměnnou nástavbu doplňující portfolio zákazníky oblíbených a vyhledávaných nástaveb WAREX C745, kterých bylo od počátku výroby v roce 2018 vyrobeno již více než 2.000 ks.

Nástavba WAREX C782 poskytne delší ložnou plochu a větší světlou výšku. Nezměněná naopak zůstane světlá šířka nástavby umožňující maximální využití současného vozového parku zákazníků. S tímto typem nástavby pomůžeme výrazně zefektivnit množství a rychlost přepravovaného zboží a zároveň ještě významněji redukovat uhlíkovou stopu přepravovaných zásilek. Konstrukční práce a prototyp nástavby budou dokončeny již v průběhu ledna 2021, první dodávky po procesu mezinárodní certifikace pro silniční a železniční provoz jsou plánovány na březen roku 2021. Nástavby typu WAREX C782 v nejbližší době rozšíří kapacity přepravních společností, s kterými společnost WAREX úzce spolupracuje.

Globální působení pandemie onemocnění COVID-19 přináší významné změny v oblasti logistického managementu a řízení vlivu logistiky na životní prostředí. Společnost WAREX spol. s r.o. je připravena být spolu s Vámi součástí tohoto procesu a nabídnout Vám optimalizované produkty pro Vaši obchodní strategii.