Warex je generálním sponzorem fotbalového klubu Jeseník

03. 10. 2023 | NOVINKY ZE ZÁKULISÍ

V návaznosti na dosavadní spolupráci s týmem FK Jeseník dochází k výraznému prohloubení vzájemné spolupráce. Od 01.10.2023 se stal WAREX generálním partnerem fotbalového klubu a zároveň došlo ke změně názvu fotbalového klub na FK WAREX Jeseník.

Fotbalový klub Jeseník jsme si zvolili, protože si uvědomujeme důležitost společenské odpovědnosti a zejména pak podpory sportu, mládeže a trávení jejich volného času.

Sport, mládež a volný čas jsou tři oblasti, které jsou neoddělitelně spojeny. Sport je důležitou součástí života mladých lidí, pomáhá jim rozvíjet fyzické a duševní zdraví, učit se týmové práci a zodpovědnosti. Mládež je zase budoucností společnosti, a proto je důležité se o ni starat a podporovat její rozvoj. Volný čas je nezbytný pro odpočinek a relaxaci, které jsou pro zdraví a duševní pohodu nezbytné. Vzhledem k tomu, že se náš výrobní závod nachází v okrese Jeseník bylo jasným výběrem sponzorovat klub v tomto okrese, který má širokou mládežnickou základnu a propojí tak výše uvedené oblasti.

Sponzorská smlouva je uzavřena na dva roky s možností dalšího prodloužení. Přejeme fotbalovému klubu FK WAREX Jeseník mnoho sportovních úspěchů!